Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-C-2000-YL-J
LSZH-C-2000-YL-J
LSZH-C-2000-YL-J Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.20" Dia (50.8mm x 30.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details LSZH-C-2000-YL-J Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.20" Dia (50.8mm x 30.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm), Part Status: Active.