Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LT1009MKGD1
LT1009MKGD1
LT1009MKGD1 Texas Instruments
lt1009m.pdf?ts=1709308094082&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fsitesearch%252Fen-us%252Fdocs%252Funiversalsearch.tsp%253FlangPref%253Den-US%2526searchTerm%253DLT1009MKGD1%2526nr%253D3
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 2.5V
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tube
Package / Case: Die
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: Die
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
Voltage - Output (Max): 2.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1009MKGD1 Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 2.5V, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tube, Package / Case: Die, Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: Die, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA, Voltage - Output (Max): 2.5 V.