Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC1729CMS8-4.2#PBF
LTC1729CMS8-4.2#PBF
LTC1729CMS8-4.2#PBF Analog Devices Inc.
1729f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Supply (Max): 28V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1729CMS8-4.2#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Supply (Max): 28V, Battery Pack Voltage: 4.2V.