Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC4002EDD-4.2#TRPBF
LTC4002EDD-4.2#TRPBF
LTC4002EDD-4.2#TRPBF Analog Devices Inc.
4002f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 22V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4002EDD-4.2#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3), Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 22V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Battery Chemistry: Lithium Ion
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 22V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Mindestbestellmenge: 2
LTC4002EDD4.2#TRPBF LTC4002EDD4.2#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 4002f.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 3000mA 4.2V 10-Pin DFN EP T/R