Produkte > BIVAR INC. > LTM1603YDL
LTM1603YDL Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MOLDED SELF-RETAININGT1 (3MM)
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single
Lens Type: Diffused
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM1603YDL Bivar Inc.
Description: MOLDED SELF-RETAININGT1 (3MM), Packaging: Bulk, Color: Yellow, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single, Lens Type: Diffused, Wavelength - Peak: 590nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.
Weitere Produktangebote LTM1603YDL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTM1603YDL LTM1603YDL Hersteller : Bivar LTMXXX3XX-3001729.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.16 in. Length, 3 mm Yellow LED w Diffused Lens, Black Crystaline Polymer, 585 nm