Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTM450CW00L002
LTM450CW00L002
LTM450CW00L002 NextGen Components
LTM450CW00L002.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 450KHZ
Packaging: Bulk
Frequency: 450kHz
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 12.5 kHz
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM450CW00L002 NextGen Components
Description: CER FILTER 450KHZ, Packaging: Bulk, Frequency: 450kHz, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 12.5 kHz.