Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTM455BU00L001
LTM455BU00L001
LTM455BU00L001 NextGen Components
LTM455BU00L001.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 4-PC Pin
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 15 kHz
auf Bestellung 199000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM455BU00L001 NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 4-PC Pin, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 15 kHz.