Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTM455HU00L007
LTM455HU00L007
LTM455HU00L007 NextGen Components
LTM455HU00L007.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 4-PC Pin
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 3 kHz
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM455HU00L007 NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 4-PC Pin, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 3 kHz.