Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTTIP13PRO0061
LTTIP13PRO0061
LTTIP13PRO0061 NextGen Components
LTTIP13PRO0061.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro 6.1"
Packaging: Retail Package
Applications: iPhone 13 Pro
Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm)
Part Status: Active
Type: Screen Protector
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTTIP13PRO0061 NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro 6.1", Packaging: Retail Package, Applications: iPhone 13 Pro, Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm), Part Status: Active, Type: Screen Protector.