Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTTIP14PRO0061
LTTIP14PRO0061
LTTIP14PRO0061 NextGen Components
LTTIP14PRO0061.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro 6.1"
Packaging: Retail Package
Part Status: Active
Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm)
Type: Screen Protector
Applications: iPhone 14 Pro
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTTIP14PRO0061 NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro 6.1", Packaging: Retail Package, Part Status: Active, Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm), Type: Screen Protector, Applications: iPhone 14 Pro.