Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > LTTIP14PROMX67
LTTIP14PROMX67
LTTIP14PROMX67 NextGen Components
LTTIP14PROMX67.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro Max.
Packaging: Retail Package
Part Status: Active
Type: Screen Protector
Applications: iPhone 14 Pro Max
Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTTIP14PROMX67 NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro Max., Packaging: Retail Package, Part Status: Active, Type: Screen Protector, Applications: iPhone 14 Pro Max, Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm).