LV-MSP-14-P
LV-MSP-14-P Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 14 MM PLASTIC COLLAR & LEVER
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar and Lever
Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter
Part Status: Active
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LV-MSP-14-P Ruland Manufacturing
Description: 14 MM PLASTIC COLLAR & LEVER, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar and Lever, Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter, Part Status: Active.