LV-MSP-20-P
LV-MSP-20-P Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM PLASTIC COLLAR & LEVER
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar and Lever
Specifications: 1.575" (40.00mm) Outer Diameter
Part Status: Active
auf Bestellung 67 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LV-MSP-20-P Ruland Manufacturing
Description: 20 MM PLASTIC COLLAR & LEVER, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar and Lever, Specifications: 1.575" (40.00mm) Outer Diameter, Part Status: Active.