LVO-MSP-17-F
LVO-MSP-17-F Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 17 MM STEEL COLLAR & LEVER
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar and Lever
Specifications: 1.417" (36.00mm) Outer Diameter
Part Status: Active
auf Bestellung 114 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LVO-MSP-17-F Ruland Manufacturing
Description: 17 MM STEEL COLLAR & LEVER, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar and Lever, Specifications: 1.417" (36.00mm) Outer Diameter, Part Status: Active.