LWD-15-1224 TDK-Lambda Americas Inc
LWD_Series_Ds.pdf
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 12V 24V 15W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LWD-15-1224 TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 12V 24V 15W, Power (Watts): 15W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.32" L x 2.36" W x 0.98" H (109.7mm x 59.9mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 64%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 2 kV, Current - Output 1: 600 mA, Current - Output 2: 300 mA.
Weitere Produktangebote LWD-15-1224
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LWD15-1224 Hersteller : TDK-Lambda Americas Inc LWD_Series_Ds.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 24V 15W
Power (Watts): 15W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.32" L x 2.36" W x 0.98" H (109.7mm x 59.9mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 64%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 2 kV
Current - Output 1: 600 mA
Current - Output 2: 300 mA