LWD-30-1515 TDK-Lambda Americas Inc
LWD_Series_Ds.pdf
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LWD-30-1515 TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 2X15V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 5.75" L x 2.36" W x 0.98" H (146.0mm x 59.9mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: 15V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 2 kV, Current - Output 1: 1 A, Current - Output 2: 1 A.
Weitere Produktangebote LWD-30-1515
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LWD30-1515 Hersteller : TDK-Lambda Americas Inc LWD_Series_Ds.pdf Description: AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 5.75" L x 2.36" W x 0.98" H (146.0mm x 59.9mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: 15V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 2 kV
Current - Output 1: 1 A
Current - Output 2: 1 A