Produkte > BRADY CORPORATION > M-125-075-342
M-125-075-342
M-125-075-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125"DIAX0.75"W 1=80PCS
Packaging: Bulk
Color: Black, White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.75" W x 0.13" Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)