Produkte > BRADY CORPORATION > M-375-075-342
M-375-075-342
M-375-075-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.375"DIAX0.75"W 1=80PCS
Packaging: Bulk
Color: Black, White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.75" W x 0.38" Dia (19.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)