Produkte > BRADY CORPORATION > M-375-1-342
M-375-1-342
M-375-1-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.375" DIA X 1"W 1=80PCS
Packaging: Bulk
Color: Black, White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 0.38" Dia (25.4mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M-375-1-342 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.375" DIA X 1"W 1=80PCS, Packaging: Bulk, Color: Black, White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 0.38" Dia (25.4mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm).