Produkte > NKK SWITCHES > M2013S2A2W30
M2013S2A2W30
M2013S2A2W30 NKK Switches
MtogglesAnglePC-1663562.pdf
Hersteller: NKK Switches
Toggle Switches ON-OFF-ON .200 BAT .28 BUSHNG RA PC 6A
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2013S2A2W30 NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, Packaging: Tray, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Off-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 6.86mm, Actuator Type: Standard Round, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.50mm Dia, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2013S2A2W30 M2013S2A2W30 Hersteller : NKK Switches MtogglesAnglePC.pdf Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Packaging: Tray
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Off-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 6.86mm
Actuator Type: Standard Round
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.50mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V