M20U104M5-F
M20U104M5-F Cornell Dubilier - CDE
MG-32147.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .1uF 50V 20%
auf Bestellung 1436 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M20U104M5-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.320" (8.12mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote M20U104M5-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M20U104M5-F M20U104M5-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MG.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.320" (8.12mm)
Capacitance: 0.1 µF