Produkte > BRADY CORPORATION > M21-750-461
M21-750-461
M21-750-461 Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 21' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 21' (6.4m)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Printer Name: BMP®21 PLUS Label Printer, LABPAL™ Handheld Label Makers
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details M21-750-461 Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 21' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 21' (6.4m), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Printer Name: BMP®21 PLUS Label Printer, LABPAL™ Handheld Label Makers.