Produkte > NKK SWITCHES > M2B25AA5W30-FB
M2B25AA5W30-FB
M2B25AA5W30-FB NKK Switches
M2pushbuttons-1.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Packaging: Tray
Features: Process Sealed
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: White
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2B25AA5W30-FB NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V, Packaging: Tray, Features: Process Sealed, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: DPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.