M30U474M5-F
M30U474M5-F Cornell Dubilier Knowles
MG.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.420" (10.66mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M30U474M5-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.420" (10.66mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote M30U474M5-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M30U474M5-F M30U474M5-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MG-32147.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .47uF 50V 20%