Produkte > BRADY CORPORATION > M4C-500-595-CL-WT
M4C-500-595-CL-WT
M4C-500-595-CL-WT Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: VINYL LBLS 0.5X20FT WT/CL
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.240" (6.09mm)
Width: 0.500" (12.70mm)