Produkte > BRADY CORPORATION > M6-125-175-342-OR
M6-125-175-342-OR
M6-125-175-342-OR Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .125DIA OR 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Orange
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6-125-175-342-OR Brady Corporation
Description: SLEEVE .125DIA OR 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Orange, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm).