Produkte > BRADY CORPORATION > M6-187-175-342-RD
M6-187-175-342-RD
M6-187-175-342-RD Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA RD 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Red
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6-187-175-342-RD Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA RD 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Red, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.