Produkte > BRADY CORPORATION > M6C-1000-439
M6C-1000-439
M6C-1000-439 Brady Corporation
B-439.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 1" VINYL WT 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 1.000" (25.40mm)