Produkte > BRADY CORPORATION > M6C-1900-422
M6C-1900-422
M6C-1900-422 Brady Corporation
B-422.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 1.9" POLYESTER WT 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 1.900" (48.26mm)