Produkte > BRADY CORPORATION > M7-094-175-342-YL
M7-094-175-342-YL
M7-094-175-342-YL Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA YL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M7-094-175-342-YL Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA YL 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm).