Produkte > BRADY CORPORATION > M7-094-175-342
M7-094-175-342
M7-094-175-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA WT 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.18" H (44.5mm x 4.6mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M7-094-175-342 Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA WT 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.18" H (44.5mm x 4.6mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm), Part Status: Active.