Produkte > BRADY CORPORATION > M7-187-175-7641
M7-187-175-7641
M7-187-175-7641 Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA WT 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details M7-187-175-7641 Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA WT 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm).