Produkte > BRADY CORPORATION > M7-250-175-342
M7-250-175-342
M7-250-175-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.25 DIA WT 1.75 RL/100
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.44" H (44.5mm x 11.2mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)