Produkte > BRADY CORPORATION > M71-1000-483-WT-KT
M71-1000-483-WT-KT
M71-1000-483-WT-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: M71 1" B483 WT & 1" B634 OVERLAM
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Warning
Material: Polyester
Label Type: Floor Sign
Label Size: 600.00" L x 1.00" W (15240.0mm x 25.4mm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-1000-483-WT-KT Brady Corporation
Description: M71 1" B483 WT & 1" B634 OVERLAM, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Warning, Material: Polyester, Label Type: Floor Sign, Label Size: 600.00" L x 1.00" W (15240.0mm x 25.4mm), Part Status: Obsolete.