Produkte > BRADY CORPORATION > M71-125-175-342
M71-125-175-342
M71-125-175-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLV 0.046~0.11"DIA RNGE 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-125-175-342 Brady Corporation
Description: SLV 0.046~0.11"DIA RNGE 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm).