Produkte > BRADY CORPORATION > M71-125-175-344YL
M71-125-175-344YL
M71-125-175-344YL Brady Corporation
B-344.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-125-175-344YL Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm), Part Status: Active.