Produkte > BRADY CORPORATION > M71-187-175-342YL
M71-187-175-342YL
M71-187-175-342YL Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-187-175-342YL Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm).