Produkte > BRADY CORPORATION > M71-2000-483-OR-KT
M71-2000-483-OR-KT
M71-2000-483-OR-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: M71 2" B483 OR & 2" B634 OVERLAM
Packaging: Bulk
Color: Orange
For Use With/Related Products: Warning
Material: Polyester
Label Type: Floor Sign
Label Size: 600.00" L x 2.00" W (15240.0mm x 50.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-2000-483-OR-KT Brady Corporation
Description: M71 2" B483 OR & 2" B634 OVERLAM, Packaging: Bulk, Color: Orange, For Use With/Related Products: Warning, Material: Polyester, Label Type: Floor Sign, Label Size: 600.00" L x 2.00" W (15240.0mm x 50.8mm), Part Status: Active.