Produkte > BRADY CORPORATION > M71-2000-483-YL-KT
M71-2000-483-YL-KT
M71-2000-483-YL-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: M71 2" B483 YL & 2" B634 OVERLAM
Packaging: Bulk
Color: Yellow
For Use With/Related Products: Warning
Material: Polyester
Label Type: Floor Sign
Label Size: 600.00" L x 2.00" W (15240.0mm x 50.8mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-2000-483-YL-KT Brady Corporation
Description: M71 2" B483 YL & 2" B634 OVERLAM, Packaging: Bulk, Color: Yellow, For Use With/Related Products: Warning, Material: Polyester, Label Type: Floor Sign, Label Size: 600.00" L x 2.00" W (15240.0mm x 50.8mm).