Produkte > BRADY CORPORATION > M71-375-175-342
M71-375-175-342
M71-375-175-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 12~4 AWG 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-375-175-342 Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 12~4 AWG 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.