Produkte > BRADY CORPORATION > M71-375-175-7641Y
M71-375-175-7641Y
M71-375-175-7641Y Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: M71-375-175-7641YL
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-375-175-7641Y Brady Corporation
Description: M71-375-175-7641YL, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.