Produkte > BRADY CORPORATION > M71-94-175-342
M71-94-175-342
M71-94-175-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 28~20AWG 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M71-94-175-342 Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 28~20AWG 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm), Part Status: Active.