Produkte > LUMEL > MA17N A61600000000
MA17N A61600000000
MA17N A61600000000 LUMEL
MB16_MA16_17_19_12_data_sheet.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Voltmeters
Description: Voltmeter; on panel; VDC: 0÷600V; Class: 1.5; Umax: 600V; 72x72mm
Max. voltage: 0.6kV
Kind of meter: analogue; mounting
Type of meter: voltmeter
Scale features: working position 90°
DC voltage measuring range: 0...600V
Scale length: 61mm
Dimensions (W x H x D): 72x72mm
Accuracy class: 1.5
Related items: ATS-300
Measurement: DC voltage
Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel
IP rating: IP52
Manufacturer series: MA17
Standard equipment: mounting holder x2
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MA17N A61600000000 LUMEL
Category: Voltmeters, Description: Voltmeter; on panel; VDC: 0÷600V; Class: 1.5; Umax: 600V; 72x72mm, Max. voltage: 0.6kV, Kind of meter: analogue; mounting, Type of meter: voltmeter, Scale features: working position 90°, DC voltage measuring range: 0...600V, Scale length: 61mm, Dimensions (W x H x D): 72x72mm, Accuracy class: 1.5, Related items: ATS-300, Measurement: DC voltage, Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel, IP rating: IP52, Manufacturer series: MA17, Standard equipment: mounting holder x2.