Produkte > LUMEL > MA17N B61100000000
MA17N B61100000000
  • MA17N B61100000000
  • MA17N B61100000000
MA17N B61100000000 LUMEL
MB16_MA16_17_19_12_data_sheet.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Voltmeters
Description: Voltmeter; on panel; VDC: -100÷100V; Class: 1.5; Umax: 600V; 72x72mm
Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel
IP rating: IP52
Standard equipment: mounting holder x2
Scale features: working position 90°
DC voltage measuring range: -100...100V
Scale length: 61mm
Dimensions (W x H x D): 72x72mm
Accuracy class: 1.5
Manufacturer series: MA17
Max. voltage: 0.6kV
Related items: ATS-300
Measurement: DC voltage
Type of meter: voltmeter
Kind of meter: analogue; mounting
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MA17N B61100000000 LUMEL
Category: Voltmeters, Description: Voltmeter; on panel; VDC: -100÷100V; Class: 1.5; Umax: 600V; 72x72mm, Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel, IP rating: IP52, Standard equipment: mounting holder x2, Scale features: working position 90°, DC voltage measuring range: -100...100V, Scale length: 61mm, Dimensions (W x H x D): 72x72mm, Accuracy class: 1.5, Manufacturer series: MA17, Max. voltage: 0.6kV, Related items: ATS-300, Measurement: DC voltage, Type of meter: voltmeter, Kind of meter: analogue; mounting.