MAX3120CUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Interface - Specialised Low-Profile 3V, 120 A IrDA Infrared Transceiver
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX3120CUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8UMAX, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 235Kbps, Protocol: Infrared (IRDA), Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Duplex: Full, Part Status: Active.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAX3120CUA+ | Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
auf Bestellung 260 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
MAX3120CUA+ | Hersteller : Analog Devices, Inc. |
IRDA TX/RX 0.1152Mbps 3.3V/5V 8-Pin uMAX Tube |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8UMAXPackaging: Tube Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Mounting Type: Surface Mount Type: Transceiver Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V Number of Drivers/Receivers: 1/1 Data Rate: 235Kbps Protocol: Infrared (IRDA) Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP Duplex: Full |