MBA02040C5171DC100
MBA02040C5171DC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mbxsma.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 5.17K OHM 0.4W 0.5% AXIAL
Power (Watts): 0.4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 5.17 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBA02040C5171DC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 5.17K OHM 0.4W 0.5% AXIAL, Power (Watts): 0.4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 5.17 kOhms.