MBB02070C5171DC100
MBB02070C5171DC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mbxsma.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 5.17K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 5.17 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBB02070C5171DC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 5.17K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.6W, Tolerance: ±0.5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 5.17 kOhms.