MBC15-3-3-A
MBC15-3-3-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 3MMX3MM BELLOWS COUPLING
Packaging: Bag
Type: Bellows Coupling
Specifications: 0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 1.072" (27.20mm) Length