Produkte > NKK SWITCHES > MBNR15JW01-A-1A
MBNR15JW01-A-1A
MBNR15JW01-A-1A NKK Switches
MBNR_PushbuttonSections_DP-3450159.pdf
Hersteller: NKK Switches
Pushbutton Switches SNAP-ACTION SNAP-IN MOUNT PUSHBUTTON
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBNR15JW01-A-1A NKK Switches
Description: SNAP-ACTION SNAP-IN MOUNT PUSHBU, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 2A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Square, Button (Not Included), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 15.00mm x 12.50mm, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - AC: 125 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 2A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Square, Button (Not Included)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 15.00mm x 12.50mm
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - AC: 125 V