Produkte > VISHAY > MBR10100-M34W
MBR10100-M34W
MBR10100-M34W Vishay
mbr10100.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Schottky 100V 10A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube
auf Bestellung 7300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR10100-M34W Vishay
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR10100-M34W MBR10100-M34W Hersteller : Vishay mbr10100.pdf Diode Schottky 100V 10A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
MBR10100-M3/4W MBR10100-M3/4W Hersteller : Vishay Semiconductors mbr10100.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A,100V,TRENCH SKY RECT.
MBR10100-M3/4W MBR10100-M3/4W Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division mbr10100.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
MBR10100-M3\4W MBR10100-M3\4W Hersteller : Vishay Schottky Diodes & Rectifiers 10A,100V,TRENCH SKY RECT.